Na castingu L’Oreal – gdzie jest Twoja samoocena?

Termin warsztatów: 24.10.2018 r. godz. 9:30 – 11 / 11:15 -12:45. Miejsce: Centrum Nowoczesnych Inwestycji, ul. Tysiąclecia 597-500 Radomsko.

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA BIZNESU

 

O WARSZTATACH

 

Wyobraź sobie casting L’Oreal: w tym samym czasie odbywają się tam zdjęcia do reklamy dwóch kosmetyków: starego, znanego, sprawdzonego kremu do rąk, oraz najnowszego superzapachu, którego docelowymi odbiorcami są ludzie biznesu. Zaproszono Cię na te zdjęcia, dobrze płacą. W której kolejce staniesz? Jak się zaprezentujesz?

 

Jakie są składowe samooceny? Czym się różni samoocena od pewności siebie? Jak wygląda hasło „Jesteś tego wart” w praktyce Twojego życia? Co powstrzymuje Cię przed osiąganiem Twoich celów? Co mówisz samemu sobie na własny temat? Jak mogłoby wyglądać Twoje życie, gdybyś nie bał się o to, jak Cię odbierają inni?

 

Ten warsztat został zaprojektowany po to, abyś efektywnie realizował swoje zamierzenia i żeby nic cię nie powstrzymywało przed osiąganiem twoich celów osobistych, edukacyjnych, czy życiowych. W programie kilka ćwiczeń i strategii pomocnych w radzeniu sobie z wymówkami, i utrzymywaniu motywacji pomimo nich.

 


TEMATYKA WARSZTATÓW:

  • jak działać pomimo zniechęcenia
  • jak znaleźć energię na realizację zadań
  • jak wzbudzić i utrzymać motywację wewnętrzną
  • jak wytrwać w budowaniu nowych nawyków
  • jak skutecznie odpoczywać
  • jak się nagradzać za wykonaną pracę
  • grywalizacja jako element budowania strategii zwycięzcy.

 


Niezależnie od osobistych preferencji, umiejętność komunikacji i współpracy grupowej to dzisiaj jedne z kluczowych kompetencji miękkich, które stanowią o twojej pozycji w grupie i o tym, jak szybko odnosisz sukces w swoich działaniach.

 

Ten warsztat to absolutna perełka – wiele gier rozwojowych, ćwiczeń, wyzwań, śmiechu, aktywności zespołowej, porównywania poglądów – nie może cię na nim zabraknąć!

 

… dołącz do nas!

 

W przyjaznej, luźnej atmosferze doświadczysz tego, że fajnie jest być sobą i że każdy z nas posiada całą masę zasobów osobistych, z których często nie zdajemy sobie sprawy – a szkoda!

 

Na naszych warsztatach dostaniesz narzędzia do pracy nad sobą, wspólnie z innymi odkryjesz wartość pracy zespołowej i nie raz, nie dwa uśmiejesz się do łez. Trochę teorii i całe mnóstwo rozwojowych zadań i challenge’ów ;).

 

Czekamy na Ciebie!

 

WARTO!

 


O PROWADZĄCYM:

 

aniaAnia Zochniak – coach, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. Na co dzień pracuje z osobami indywidualnymi i firmami nad podnoszeniem ich efektywności osobistej i biznesowej. Na szkoleniach i warsztatach kładzie duży nacisk na luźną atmosferę oraz przepracowanie treści w praktyce. 12 lat pobytu w Londynie nauczyło ją, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kocha psy, lubi ludzi i grywalizację, pasjonuje się escape roomami. Pisze drugą książkę.

 

 DATA I MIEJSCE WARSZTATÓW:

24.10.2018 r. Radomsko

9:30 – 11 / 11:15 -12:45

 

STARTER RADOMSKO

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ul. Narutowicz 59

 

CENTRUM NOWOCZESNYCH INWESTYCJI

UL. TYSIĄCLECIA 5, 97-500 RADOMSKO

 

Osoba do kontaktu:

e-mail: michal.wroblewski@radomsko.pl

tel.: 44 685 44 84

 

 

 

Zapisz się na szkolenie

• Administratorem Państwa danych osobowych jest Starter Radomsko. z siedzibą przy ul.
Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko.
• Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zgłoszenia i tak
długo, jak to konieczne do obsługi tego zgłoszenia. Mają Państwo prawo do dostępu do
swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo wnieść skargę
do organu nadzorczego.
• Podanie danych jest dobrowolne, i niezbędne do obsługi zapytania.
• W razie pytań prosimy o kontakt na: szkolenia@starter.radomsko.pl.
• Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Inne teksty

▶ aktualności

Kilka błędów w kampaniach crowdfundingowych, które popełniłem za ciebie, więc ty już nie musisz

Crowdfunding to bardzo plastyczna materia. Podczas zbiórki zawsze jest miejsce na popełnienie kilku nowych błędów, ale to także szansa na naukę. Dlatego więc… oto kilka błędów w crowdfundingu, które popełniłem…
▶ aktualności

10 dobrych rad przydatnych nie tylko w biznesie

Jak dobrze radzić sobie w biznesie, ale i w życiu? Oto 10 przydatnych rad, które przydadzą się zawsze! Stosuj je, a zobaczysz – jakość Twojego życia się poprawi. Stosuj “Prawo…