Dobry Lider – Masz to coś!

Termin warsztatów: 12.12.2018 r. godz. 9:30. Miejsce: Centrum Nowoczesnych Inwestycji, ul. Tysiąclecia 5 97-500 Radomsko.

BEZPŁATNE SZKOLENIE 


Sprawdź:


O SZKOLENIU

John Maxwell, światowy autorytet w dziedzinie przywództwa, twierdzi, że każdy z nas może stać się dobrym liderem. Umiejętność ta czasem wymaga ćwiczeń, ale rezultat jest tego wart. Dobry lider to ktoś, kto motywuje, wspiera, inspiruje, zauważa potencjał, prowadzi i pomaga innym w osiąganiu takiego życia, jakiego pragną. Jeśli myślisz o prowadzeniu własnej firmy, zatrudnianiu pracowników, zarządzaniu ludźmi, pracy menedżera w korporacji, albo po prostu – chcesz pozytywnie zmieniać życie innych – zapraszamy na zajęcia. Na warsztatach będziesz miał szansę poznać swoje kompetencje przywódcze, swój osobisty styl liderski, dowiesz się o sile autorytetu oraz wpływie osobistym – wszystko to w atmosferze zabawy i pozytywnych wyzwań. Zapraszamy.


Sprawdź:


Niezależnie od osobistych preferencji, umiejętność komunikacji i współpracy grupowej to dzisiaj jedne z kluczowych kompetencji miękkich, które stanowią o twojej pozycji w grupie i o tym, jak szybko odnosisz sukces w swoich działaniach.

Ten warsztat to absolutna perełka – wiele gier rozwojowych, ćwiczeń, wyzwań, śmiechu, aktywności zespołowej, porównywania poglądów – nie może cię na nim zabraknąć!

 

… dołącz do nas!

 

W przyjaznej, luźnej atmosferze doświadczysz tego, że fajnie jest być sobą i że każdy z nas posiada całą masę zasobów osobistych, z których często nie zdajemy sobie sprawy – a szkoda!

Na naszych warsztatach dostaniesz narzędzia do pracy nad sobą, wspólnie z innymi odkryjesz wartość pracy zespołowej i nie raz, nie dwa uśmiejesz się do łez. Trochę teorii i całe mnóstwo rozwojowych zadań i challenge’ów ;).

 

Czekamy na Ciebie!

 

WARTO!


O PROWADZĄCYM:

 

aniaAnia Zochniak – coach, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. Na co dzień pracuje z osobami indywidualnymi i firmami nad podnoszeniem ich efektywności osobistej i biznesowej. Na szkoleniach i warsztatach kładzie duży nacisk na luźną atmosferę oraz przepracowanie treści w praktyce. 12 lat pobytu w Londynie nauczyło ją, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kocha psy, lubi ludzi i grywalizację, pasjonuje się escape roomami. Pisze drugą książkę.

 

 DATA I MIEJSCE WARSZTATÓW:

12.12.2018 r. Radomsko

9:30

 

STARTER RADOMSKO

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ul. Narutowicza 59

 

Osoba do kontaktu:

e-mail: michal.wroblewski@radomsko.pl

tel.: 44 685 44 84

 

 

 

Zapisz się na szkolenie

• Administratorem Państwa danych osobowych jest Starter Radomsko. z siedzibą przy ul.
Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko.
• Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zgłoszenia i tak
długo, jak to konieczne do obsługi tego zgłoszenia. Mają Państwo prawo do dostępu do
swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo wnieść skargę
do organu nadzorczego.
• Podanie danych jest dobrowolne, i niezbędne do obsługi zapytania.
• W razie pytań prosimy o kontakt na: szkolenia@starter.radomsko.pl.
• Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Inne teksty

▶ aktualności

Kilka błędów w kampaniach crowdfundingowych, które popełniłem za ciebie, więc ty już nie musisz

Crowdfunding to bardzo plastyczna materia. Podczas zbiórki zawsze jest miejsce na popełnienie kilku nowych błędów, ale to także szansa na naukę. Dlatego więc… oto kilka błędów w crowdfundingu, które popełniłem…
▶ aktualności

10 dobrych rad przydatnych nie tylko w biznesie

Jak dobrze radzić sobie w biznesie, ale i w życiu? Oto 10 przydatnych rad, które przydadzą się zawsze! Stosuj je, a zobaczysz – jakość Twojego życia się poprawi. Stosuj “Prawo…