Nowa psychologia sukcesu: nastawienie na wynik vs nastawienie na rozwój

Termin warsztatów: 21.11.2018 r. godz. 9:30 – 11 / 11:15 -12:45. Miejsce: Centrum Nowoczesnych Inwestycji, ul. Tysiąclecia 5 97-500 Radomsko.

BEZPŁATNE WARSZTATY 

 

O WARSZTATACH

Profesor Carol Dweck, znana amerykańska psycholog, przeprowadziła badania, które pokazały, że ludzie mają dwa główne sposoby na osiąganie swoich celów i kreowanie sukcesów.

Okazało się, że jeden z nich daje zdecydowanie lepsze rezultaty, zarówno w sferze osobistej, jak i sferze zawodowej – jak myślicie, który?

Czym różni się nastawienie na wynik od nastawienia na rozwój? Które z nich lepiej się sprawdza w życiu?

Nastawienia są trochę jak software naszego mózgu – determinują nasze osiągnięcia i sposób, w jaki reagujemy na porażki i sukcesy, w jaki się motywujemy, współpracujemy (lub nie) z innymi, jak się uczymy, i jakich dokonujemy wyborów.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób podnieść swoją efektywność osobistą i szkolną tylko dzięki prostej zmianie nastawienia – nie może Cię zabraknąć na tym warsztacie!


Sprawdź:


Niezależnie od osobistych preferencji, umiejętność komunikacji i współpracy grupowej to dzisiaj jedne z kluczowych kompetencji miękkich, które stanowią o twojej pozycji w grupie i o tym, jak szybko odnosisz sukces w swoich działaniach.

Ten warsztat to absolutna perełka – wiele gier rozwojowych, ćwiczeń, wyzwań, śmiechu, aktywności zespołowej, porównywania poglądów – nie może cię na nim zabraknąć!

 

… dołącz do nas!

 

W przyjaznej, luźnej atmosferze doświadczysz tego, że fajnie jest być sobą i że każdy z nas posiada całą masę zasobów osobistych, z których często nie zdajemy sobie sprawy – a szkoda!

Na naszych warsztatach dostaniesz narzędzia do pracy nad sobą, wspólnie z innymi odkryjesz wartość pracy zespołowej i nie raz, nie dwa uśmiejesz się do łez. Trochę teorii i całe mnóstwo rozwojowych zadań i challenge’ów ;).

 

Czekamy na Ciebie!

 

WARTO!


O PROWADZĄCYM:

 

aniaAnia Zochniak – coach, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. Na co dzień pracuje z osobami indywidualnymi i firmami nad podnoszeniem ich efektywności osobistej i biznesowej. Na szkoleniach i warsztatach kładzie duży nacisk na luźną atmosferę oraz przepracowanie treści w praktyce. 12 lat pobytu w Londynie nauczyło ją, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kocha psy, lubi ludzi i grywalizację, pasjonuje się escape roomami. Pisze drugą książkę.

 

 DATA I MIEJSCE WARSZTATÓW:

21.11.2018 r. Radomsko

9:30 – 11 / 11:15 -12:45

 

STARTER RADOMSKO

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ul. Narutowicz 59

 

CENTRUM NOWOCZESNYCH INWESTYCJI

UL. TYSIĄCLECIA 5, 97-500 RADOMSKO

 

Osoba do kontaktu:

e-mail: michal.wroblewski@radomsko.pl

tel.: 44 685 44 84

 

 

 

Zapisz się na szkolenie

• Administratorem Państwa danych osobowych jest Starter Radomsko. z siedzibą przy ul.
Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko.
• Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zgłoszenia i tak
długo, jak to konieczne do obsługi tego zgłoszenia. Mają Państwo prawo do dostępu do
swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo wnieść skargę
do organu nadzorczego.
• Podanie danych jest dobrowolne, i niezbędne do obsługi zapytania.
• W razie pytań prosimy o kontakt na: szkolenia@starter.radomsko.pl.
• Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Inne teksty

▶ aktualności

Kilka błędów w kampaniach crowdfundingowych, które popełniłem za ciebie, więc ty już nie musisz

Crowdfunding to bardzo plastyczna materia. Podczas zbiórki zawsze jest miejsce na popełnienie kilku nowych błędów, ale to także szansa na naukę. Dlatego więc… oto kilka błędów w crowdfundingu, które popełniłem…
▶ aktualności

10 dobrych rad przydatnych nie tylko w biznesie

Jak dobrze radzić sobie w biznesie, ale i w życiu? Oto 10 przydatnych rad, które przydadzą się zawsze! Stosuj je, a zobaczysz – jakość Twojego życia się poprawi. Stosuj “Prawo…