Pamięć do Potęgi – szkolenie z technik pamięciowych i metod szybkiego ucznia się.

Termin warsztatów: 28.11.2018 r. godz. 10:00. Miejsce: Centrum Nowoczesnych Inwestycji, ul. Tysiąclecia 5 97-500 Radomsko.

BEZPŁATNE SZKOLENIE 


Sprawdź:


O SZKOLENIU

Szkolenie ma na celu zaprezentować olbrzymie możliwości ludzkiej pamięci i wielokrotną poprawę możliwości zapamiętywania wszelkich informacji potrzebnych w szkole, pracy jak i w życiu codziennym.

Na spotkaniu przedstawiamy techniki pamięciowe niezwykle przydatne do zgłębiania wiedzy z dziedziny języków obcych, zapamiętywania cyfr, dat, nauki imion i nazwisk poznawanych osób, trudnego nazewnictwa oraz wielu innych przydatnych informacji.

Dzięki poznanym technikom opanujesz język obcy nawet w ciągu jednego miesiąca, a zapamiętywanie dat czy wzorów będzie dla Ciebie skuteczną i miła zabawą.

Szkolenie sprawi, że nabierzesz pewności siebie, i znacznie chętniej będziesz się uczyć.


Sprawdź:


Niezależnie od osobistych preferencji, umiejętność komunikacji i współpracy grupowej to dzisiaj jedne z kluczowych kompetencji miękkich, które stanowią o twojej pozycji w grupie i o tym, jak szybko odnosisz sukces w swoich działaniach.

Ten warsztat to absolutna perełka – wiele gier rozwojowych, ćwiczeń, wyzwań, śmiechu, aktywności zespołowej, porównywania poglądów – nie może cię na nim zabraknąć!

 

… dołącz do nas!

 

W przyjaznej, luźnej atmosferze doświadczysz tego, że fajnie jest być sobą i że każdy z nas posiada całą masę zasobów osobistych, z których często nie zdajemy sobie sprawy – a szkoda!

Na naszych warsztatach dostaniesz narzędzia do pracy nad sobą, wspólnie z innymi odkryjesz wartość pracy zespołowej i nie raz, nie dwa uśmiejesz się do łez. Trochę teorii i całe mnóstwo rozwojowych zadań i challenge’ów ;).

 

Czekamy na Ciebie!

 

WARTO!


O PROWADZĄCYM:

 

Leszek Cytawa – Wybitny ekspert w dziedzinie nauczania i uczenia się. Specjalista z dziedziny technik pamięciowych i szybkiego czytania. Autor licznych programów edukacyjnych i poradników szybkiego uczenia się. Twórca najskuteczniejszej metody nauki ortografii. Autor nowatorskiego programu błyskawicznego uczenia się języków obcych. Człowiek, który potrafi zapamiętać wszystko i uczy wszystkiego. Leszek Cytawa zapamięta Ciebie, dzięki czemu Ty zapamiętasz jego!

 DATA I MIEJSCE WARSZTATÓW:

28.11.2018 r. Radomsko

10:00

 

STARTER RADOMSKO

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ul. Narutowicz 59

 

Osoba do kontaktu:

e-mail: michal.wroblewski@radomsko.pl

tel.: 44 685 44 84

 

 

 

Zapisz się na szkolenie

• Administratorem Państwa danych osobowych jest Starter Radomsko. z siedzibą przy ul.
Tysiąclecia 5, 97-500 Radomsko.
• Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zgłoszenia i tak
długo, jak to konieczne do obsługi tego zgłoszenia. Mają Państwo prawo do dostępu do
swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo wnieść skargę
do organu nadzorczego.
• Podanie danych jest dobrowolne, i niezbędne do obsługi zapytania.
• W razie pytań prosimy o kontakt na: szkolenia@starter.radomsko.pl.
• Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.

Inne teksty

▶ aktualności

Kilka błędów w kampaniach crowdfundingowych, które popełniłem za ciebie, więc ty już nie musisz

Crowdfunding to bardzo plastyczna materia. Podczas zbiórki zawsze jest miejsce na popełnienie kilku nowych błędów, ale to także szansa na naukę. Dlatego więc… oto kilka błędów w crowdfundingu, które popełniłem…
▶ aktualności

10 dobrych rad przydatnych nie tylko w biznesie

Jak dobrze radzić sobie w biznesie, ale i w życiu? Oto 10 przydatnych rad, które przydadzą się zawsze! Stosuj je, a zobaczysz – jakość Twojego życia się poprawi. Stosuj “Prawo…