Starter Radomsko to ...

Nowoczesny inkubator przedsiębiorczości budowany dla Was i z Wami. Rozwijamy się jak startup, oszczędnie i stopniowo, stale dopasowując do Waszych oczekiwań. Możecie oczekiwać od nas praktycznej wiedzy, inspiracji, zaangażowania.

W naszym stałym comiesięcznym cyklu oferujemy spotkania inspiracyjne i szkolenia.

Spotkania inspiracyjne mają na celu:

Przekazać wartościową wiedzę i inspirację od praktyków biznesu. Ludzi, którzy prowadzą swoje firmy, realizują ciekawe projekty - posiadają doświadczenie, którym mogą się podzielić i zachęcić młodych (i nie tylko) do obrania ciekawej drogi zawodowej.

W ramach Szkoleń uczymy przedsiębiorczości, zarządzania projektami, marketingu. Przekazujemy praktyczne umiejętności do wykorzystania w dzisiejszym świecie biznesu, ale nie tylko - również w kreatywnych projektach, aktywności pozarządowej. 

Miasto Radomsko

Radomsko to miasto otwarte w każdym wymiarze. To otwarta przestrzeń dla kreatywnych pomysłów i 50 tysięcy otwartych głów.To doskonałe miejsce na współpracę liderów różnych sektorów: przedsiębiorców, samorządowców, aktywistów, instytucji okołobiznesowych, kultury i mediów.Dzięki inicjatywom takim jak Starter Radomsko oraz potencjałowi młodych przedsiębiorców, to miasto niewyczerpanych możliwości.

Kontakt

Masz pytania, sugestie, a może po prostu chcesz sprawdzić, czy jest ktoś po drugiej stronie? Napisz!